gru 282011
 

Trzeba przyznać że musieliśmy w 2011 roku „dobrze” latać, bo pod choinkę dostaliśmy całkiem wiosenny dzień. Paczkę otworzyliśmy dopiero dzisiaj.

Słonecznie i ciepło – 7°C, chociaż mamy wrażenie, że temperatura znacznie przekracza 10 stopni. Karol pilnował warunków od 12. Na początku wiatr wiał z północy, ale z biegiem czasu zaczął obracać do wschodu i dalej, a jego siła zaczęła rosnąć. W pewnym momencie dostałem od Karola alarmujący SMS: „wieje 4 z południa!”. Oznaczało to pełne otwarcie otrzymanego prezentu.

Karol wylatał się dzisiaj za całe miesiące nieobecności w naszej wspaniałej kotlinie. Śmigał Stingiem F3F ile się dało nad jeleniogórskim niebem. Po godzinie 15 dołączyłem do Karola razem z Darkiem. Warunki trochę osłabły, ale dla mojej Tangi nawet 1 m/s wystarcza, by powozić się po niebie.

Darek przewietrzył najpierw swojego Ascota, a gdy wiatr zgasł zupełnie odpalił Big Bird’ową elektrownię. Świszczał nad nami, aż miło, gdy ja latałem tuż nad krawędzią stoku.

Kiedy słońce zaszło za nasze piękne góry, zaczęliśmy powoli zbierać swoje zabawki. Karkonosze w zachodzącym słońcu wyglądają przepięknie. Chóry przelewające się przez szczyty i koloryt nieba są nie do opisania. Przepiękny dzień i miło spędzony czas. Zachęcam wszystkich do odwiedzin Kotliny Jeleniogórskiej. Nawet jeśli nie ma śniegu wyglądają wspaniale.

Teraz dręczy nas jeszcze jedno pytanie. Czy prezentu choinkowego wystarczy na następne dni…

Bogusław

[galleryview id=55]

 

 

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest niemożliwe.