cze 082013
 

Dziś prognoza nie rozpieszcza, dlatego na klifie wszyscy meldują się dopiero przed południem.

Pogodynka zapowiadała, że kierunek jest dobry, tylko wiatru nie ma. Jednak przyroda wynagradza cierpliwych i po południu, po godzinie 13 rozpoczęto kolejną kolejkę lotów. Wiatr jak poprzednio, 3-4 m/s z kierunku NE. Ogółem tego dnia przeprowadzono 3 kolejki lotów i organizator postanowił zakończyć zawody.

MP_F3F_2013_d2Zawody wygrał Leszek Durczak – 1000pkt., drugie miejsce zajął Jakub Bury – 997pkt. o włos przed Bartłomiejem Siudkiem 996,4pkt. Ubiegłoroczny mistrz Polski – Rafał Wiaderek nie obronił tytułu i zajął dobre, 6 miejsce. Jerzy Mataczyno z Wrocławia notą 931,8pkt. wywalczył 8 pozycję, a Kamil Chipczyński uplasował się na 9 pozycji z wynikiem 926,7pkt. Ogółem Startowało 21 zawodników z całej Polski.

 


Zwyciezcy od lewej: Jakub Bury, Leszek Durczak, Bartłomiej Siudek

Kolejne zawody mistrzowskie dobiegły końca. Na uwagę zasługuje fakt, że obecny Mistrz Polski latał modelem, który sam wykonał. Życzymy wielu sukcesów Respectowi. Miejmy nadzieję, że będzie to konstrukcja, która pozwoli nawiązać walkę z Freestylerami, Pike’mi i Stingerami na arenie międzynarodowej.

Bogusław

[galleryview id=160]
zdjęcia – Kamil Chipczyński.

Mistrzostwa Polski F3F 2013 – dzień 1

  2 komentarze do “Mistrzostwa Polski F3F 2013 – dzień 2”

  1. Drobny szczegół wiatr był NE, można powiedzieć, że były to mistrzostwa w lataniu precyzyjnym czołówkę stanowili zawodnicy, którzy w zakrętach nie wylatywali daleko po za bazy. Wszyscy poczuli RESPECT.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest niemożliwe.