paź 132016
 

Koledzy!
Wciąż mamy poważne problemy z wiatrem w Polsce. W związku z tym, decydujemy się rozegrać tegoroczne Mistrzostwa Polski w trochę inny sposób niż zwykle.

 

Pozostały nam 3 weekendy do zakończenia sezonu modelarskiego i w każdym z tych terminów przewidywane są zawody Pucharu Polski F3F. W związku z tym połączymy rozegranie Mistrzostw Polski z jednymi z pozostałych zawodów Pucharu Polski. Jednak uważam, że Mistrzostw Polski powinny być rozgrywane w warunkach pogodowych zapewniających w miarę równe i konkurencyjne warunki dla wszystkich pilotów, dlatego informacja o tym czy w danym terminie będą rozgrywane Mistrzostwa Polski, będzie podawana w czwartek (o godzinie 8) poprzedzający najbliższe zawody Pucharu Polski. Tak więc proszę oczekiwać na informacje w czwartek 20 października, czy będą połączone zawody Mistrzostw Polski z Pucharem Jesieni rozgrywanym w Trójmieście. W przypadku niesatysfakcjonujących prognoz pogody na ten termin, kolejna informacja będzie przekazana w dniu 27 października (łączenie MP z Pucharem Wrocławia) i w przypadku analogicznym 3 listopada (połączenie MP z Pucharem Karkonoszy).

W przypadku rozgrywania Mistrzostw Polski łącznie z Pucharem Jesieni, zawodnicy którzy będą chcieli uczestniczyć w MP, oprócz wpisowego na Puchar Jesieni, będą proszeni o wniesienie opłaty startowej na Mistrzostwa Polski w kwocie 30 złotych. Kwota ta w całości będzie przeznaczona na nagrody dla zwycięzców.

pozdrawiam
Jurek

Proszę o przesyłanie na mail czyno(a)poczta.onet.pl wstępnych zgłoszeń na pierwszy termin MP

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest niemożliwe.