kw. 272017
 

Euroregionalne Centrum Modelarskie zaprasza wszystkich sympatyków modelarstwa na kolejną edycję Pikniku Modelarskiego, który odbędzie się w dniach 10-11 czerwca b.r. na kultowej Górze Szybowcowej w Jeżowie Sudeckim koło Jeleniej Góry.

W tym roku hasłem przewodnim będą 60-te urodziny Wicherka konstrukcji Pana Wiesława Schiera. Model znany, lubiany, chętnie budowany przez modelarzy w każdym wieku. Przewidujemy loty konkursowe na celność lądowania, prezentację w locie i wiele innych. Uczestnicy otrzymają poczęstunek, pamiątkowe upominki oraz nagrody. Oczywiście wszystkie inne modele są mile widziane. W programie każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz Wicherków zostaną zaprezentowane modele RC różnych klas. W powietrze wzbiją się między innymi modele szybowców, samolotów akrobacyjnych, modele makiet, oldtimerów, śmigłowców, modele na uwięzi oraz drony wyścigowe. Zostaną zaprezentowane również modele statyczne, będzie wystawa sprzętów lotniczych i wiele innych atrakcji.

Osoby zainteresowane w miarę możliwości proszę o potwierdzenie swojej obecności poprzez informację na raf150(małpa)op.pl. Startujemy w sobotę 10-go czerwca o godzinie 11. Zakończenie pikniku w niedzielę 11-go o godzinie 15. Góra Szybowcowa oraz hangar są do Waszej dyspozycji już od piątku. Patroni medialni: Radio Eska, Radio Wa-Wa, telewizja Strimeo, Portalik 24.

pozdrawiam,

Rafał

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest niemożliwe.