sie 212011
 

Do niedzielnego latania zachęca słoneczko i prognoza pogody , która prognozuje 3-4 metry z NW. Jak to przeważnie bywa, to tylko prognoza…

Na naszej górce lipa. Jesteśmy dziś w komplecie: Darek, Kamil, drugi Darek, Maciej, Karol, Konrad i Bogusław. Jest nielotnie. Wiatr jakiś niby wieje, ale nic nie chce się utrzymać w powietrzu. Powietrze przeszywają tylko elektryki. Na dzwonku do góry i ze świstem na dół, i znów do góry.

Kamil wyciąga swoje kombaty. Jeden daje Darkowi, by ten zobaczył jak to jest. Ustawiają jego radio i po chwili Darek lasuje się na Mustangu. Ma latać na trzeciego, jako cel dla pozostałych. Teraz przyczepiają tasiemki i po chwili trzy ESY śmigają po niebie. Zabawa jest przednia.

Na górce odwiedza nas Andrzej ze sklepu Modelemax.pl i Artur. Opowiadają o pokazach w Austrii i Czechach. Rozmawiamy też o ofercie sklepu i o tym, czego oczekujemy. Andrzej zgadza się, że jest  w stanie poszukiwany przez nas towar sprowadzić. To miło, gdyż nie musimy szukać części po całej Polsce.

Na rozmowach upływa nam czas do wieczora. Choć dzisiaj nawet raz nie rzuciłem modelu, nie mam poczucia straconego czasu, gdyż spotkałem się ludźmi, których, tak jak mnie, modelarstwo wciągnęło na dobre.

Bogusław

[galleryview id=16]

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest niemożliwe.