kwi 012012
 

Dziś wiatr znów odwrócił się do północnego-zachodu, choć jego siła znacznie zmalała do 12 m/s. Latamy jednak na tym samym zboczu co wczoraj. Jest słonecznie, ale bardzo zimno. Wczoraj wieczorem spadł śnieg. Warunki stały się bardziej losowe. Dzisiaj nastąpiła dekoncentracja u pilotów ze względu na „lekkie” warunki  i dwa modele wyrżnęły w zbocze.

Ostatnie wejście

Dziś jest o wiele spokojniej. Piękne słońce oświetla całą okolicę. co chwila zatrzymujemy się, żeby podziwiać widoki. No dobra i żeby odsapnąć. Jest mroźno. Gdzieniegdzie między liśćmi trawy widać jeszcze kuleczki śniegu. Ale to nic. Mamy przecież rękawiczki.

Starty

Start ustawiony jest tak, jak wczoraj. Kierunek wiatru nieco się zmienił i zbocze pracuje zupełnie inaczej, niż wczoraj. Mamy wrażenie, że mimo silnego wiatru nasze modele się nie odbijają.  Nie możemy znaleźć na to recepty. Koła lecą stosunkowo szybko. Vaclav dzielnie wystrzeliwuje w powietrze nasze ptaszki, ale to i tak nie pomaga. dzisiaj tracimy na wyniku i wszyscy się trochę osuwamy.

Nagrody

Oczywiście w czasie całych zawodów najlepszym pilotem okazał się Lucas Gaubatz, który zgarną wszystko, co była do zgarnięcia. Drugie miejsce zajął Radovan Plch z Czech, a trzecie Thorsten Folkers z Niemiec. Najlepszą juniorką, zresztą jedyną, została Ivana Bačinska.

Tabela Wyników Rana Open 2012

Bogusław

[galleryview id=68]

A oto klip video, który przybliży Wam atmosferę tych zawodów

Raná Open 2012 dzień 2

  Jeden komentarz do “Raná Open 2012 dzień 3”

  1. Super film,takie filmy to mogę ogladac 24 godz.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest niemożliwe.