wrz 062013
 

Dzisiaj rozpoczęliśmy zawody z cyklu Eurotour Slovakia F3F Open 2013. Niestety za bardzo nie ma o czym pisać.

Do Donovaly wszyscy dotarliśmy wczoraj.  Nasza reprezentacja jest bardzo liczna, a mianowicie: Andrzej Kłusek, Ryszard Miśkiewicz, Adam Bury, Rafał Wiaderek, Jurek Mataczyno, Kamil Chipczyński i ja. Po zakwaterowaniu się w naszych hotelach poszliśmy tylko zarejestrować się, potem na kolację i po dwu godzinach, pełni nadziei poszliśmy spać. Rano, kiedy wstaliśmy pogoda była bardzo słoneczna. Niestety prognoza miała się sprawdzić w 100%.

Odprawa była o 9. Na odprawie dowiedzieliśmy się, że prognoza daje szansę na rozegranie chociaż części lotów, dlatego organizator zdecydował się podzielić wszystkich zawodników na 3 grupy.

Wjechaliśmy wyciągiem na górę i po 40 minutach dotarliśmy na miejsce lotów. Bazy były już rozłożone, taśmy oznaczające porozkładane. Niestety warunki nie były wystarczające i pozostało nam tylko czekanie. W między czasie organizator na briefingu zezwolił na swobodne loty, jednak pojedynczo. Około 15 zakończyliśmy koczowanie na stoku,gdyż nie było już szansy na rozegranie nawet jednej grupy.

Wieczorem poszliśmy do knajpy na obiadokolację.  W gospodzie zabawiając gości przygrywała góralska kapela, zresztą chyba  bardzo polubili Andrzeja, bo grał mu na skrzypcach do ucha :).

Posiedzieliśmy tam godzinkę i wróciliśmy do hotelu. Pełni nadziei czekamy na jutro, zobaczymy.

Bogusław, Rafał.

[galleryview id=192]

Slovakia F3F Open – dzień 2

 

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest niemożliwe.