paź 052014
 

Nie wiem dlaczego, ale pominięto informację o tegorocznych wynikach drużynowych Mistrzostw Polski F3F. Tą krótką informacją chciałem to uzupełnić.

Drużynowym Mistrzem Polski F3F została drużyna Aeroklubu Wrocławskiego w składzie Andrzej Kłusek, Stanisław Gumuliński oraz Jurek Mataczyno. Drużyna zdobyła łącznie 34086.61 punktów. Na drugim miejscu uplasowali się koledzy z SMO Feniks w składzie Rafał Wiaderek, Kamil Chipczyński i Jerzy Kurek zdobywając łącznie 33846.25 punktów. Na trzecim miejscu znalazła się ekipa Aeroklubu Gdańskiego w składzie Jakub Bury, Adam Bury oraz Leszek Durczak zdobywając łącznie 33244.20 punktów.

  7 komentarzy do “Aeroklub Wrocławski drużynowym Mistrzem Polski F3F w roku 2014”

 1. Może dlatego Jurku, że Mistrzostwa były rozgrywane w kategorii indywidualnej, co jest napisane w biuletynie. Ponieważ jest nas tak dużo, że w niektórych aeroklubach jest aż 1 modelarz, a w niektórych są ludzie z całej polski (nic nikomu nie ujmując), to ta klasyfikacja dużo nie wnosi. No ale nieoficjalnie możemy tak powiedzieć, że byliście najlepsi,,, 🙂

 2. A wystarczyło policzyć F3F team Jelenia Góra w osobach R.W , K.C i B.G i wyszło delikatnie 34631,89 więc dziękujemy za gratulacje bo Jelonka górą !!!!

  • Niestety nie jestes z Aeroklubu Jeleniogorskiego. Jak sie za rok zapiszesz to moze AJ wygra. Wiec sorry 😉 wygrał Aeroklub Wroclawski
   W nieformalnej klasyfikacji i tak wygrał team Toxiczny w składzie AW+Michał Skarwecki 😉

   • Nikt nie ogłosił drużyn przed zawodami więc po zawodach wszelkie takie klasyfikacje można uznać za pozbawioną sensu propagandę . W F3F nie powinno być my i wy tylko koledzy bo takim sposobem to ja rzucam tylko koledze R.W nic nie wiem tak jak to robi kilku „kolegów”

    • A Ty nie wiesz gdzie składki płacisz? I tak to zostało policzone. Nie żadne wyimaginowane teamy tylko zgodnie z przynależnością pilotów do aeroklubów i stowarzyszeń. Nic nie trzeba ustalać.

 3. Brawo!! 🙂 🙂

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest niemożliwe.