mar 112018
 

W ostatnią niedzielę miał miejsce kolejny wyścig z cyklu Rusko in Winter. Spotkaliśmy się na zboczu w Żółkiewce po godzinie 10. Na trening przybyli Krzysztof, Paweł, Rafał, Bogusław, Andrzej, a także koledzy z Czech: Radek, Miro i Tomas. Pogoda dopisała, wiatr też, a więc zaczynamy.

Wiatr od rana wiał z południa z siłą od 8 do 10m/s. Warunki są świetne. Jest ciepło, słonecznie i wietrznie. Trwają ostatnie przygotowania. Dziś trening ma na celu sprawdzenie nowego oprogramowania w zegarze Jurka. Jurek wprowadził w swoim zegarze zmiany polegające na automatycznej wysyłce wyników na stronę f3xvault.com. Po zakończeniu przygotowań i krótkiego szkolenia naszego sędziego, z niewielkim opóźnieniem zaczynamy loty.

Na początku dnia wyniki oscylują w granicach 60 sekund. Po trzeciej kolejce warunki zaczynają systematycznie słabnąć i czasy spadają do 70-80 sekund, by pod koniec treningu zahaczać nawet o setkę. Niemniej główne cele zarówno zawodników, jak i organizatora zostały osiągnięte. Nowe oprogramowanie zegara wysyłało wyniki po każdej rundzie wraz z międzyczasami. Wyniki treningu w tabelce poniżej.

Rusko in Winter 2018 – race 2 – tabela wyników

Bogusław

  2 komentarze do “Rusko in Winter 2018 – race 2”

  1. Dzięki za przybycie i cierpliwość!!! I tak byłem zaskoczony że wieje, bo prognozy były bardzo nieciekawe.
    Timer jest w trakcie drobnych poprawek. I tak sumarycznie, mimo przerw spowodowanych problemami z siecią WiFi, bardzo dużo czasu i spokoju zostało zaoszczędzone. Z poprawek, najzabawniejsza to ta z czasem startowym, który w dziwny sposób się rozciągał. Co akurat tym razem nikomu nie przeszkadzało. Tak to jest jak za szybko poprawia się coś co jest dobre i sprawdzone w poprzednich wersjach timera 🙂

    PS A opóźnienie było, bo koledzy co mieli najbliżej, przyjechali po planowanym czasie rozpoczęcia treningu (ci z Wrocławia!!!). A jeden to nawet zaspał na 3 pierwsze rundy.

  2. Zdjęcia zrobione przez Tomasa Winklera F3F Polsko – Żótkiewka

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest niemożliwe.